Ana Sayfa

MICROPLEX TÜRKİYE

Microplex Türkiye

Şirketimiz, 2005 yılında  Microplex Printware A.G.  ürünlerini ülkemize ilk getiren ve ilk tam yetkili Türkiye Distribütör üdür.

Daha fazla bilgi edinin

IBM MF-AS400-RS6000

IBM cihazlarına , yedek parça dahil ve hariç olmak üzere , üçüncü parti teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Daha fazla bilgi edinin

Huawei

2014 yılından beri çözüm ortağı olarak , Huawei Sunucuları, Veri depolama birimleri ve Anahtarlama sistemlerinin , Satış ve Satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz.

Daha fazla bilgi edinin

istim

1981 yılında İntermak İnternasyonel Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuş, 2009 yılına kadar kendi alanında bir çok başarıya imza atmıştır.

2009 yılında , Bilgi sistemleri ve Çevre birimleri konusunda IBM ve HDS başta olmak üzere , Üçüncü Parti Teknik destek hizmeti vermeye başlamıştır.

Bu kapsamda, şirketimize IBM ve HDS şirketlerinde uzun yıllar çalışmış , çok büyük projeleri hayata geçirmiş, alanlarında en tecrübeli ve uzman kişileri dahil etmiştir.

7/24 Servis ve Bakım hizmeti veren şirketimiz , Türkiye genelinde bazı Üçüncü Parti Teknik Hizmeti veren şirketlere proje bazında Teknik destek sağlamıştır.

İşletmemiz, Hava Lojistik Komutanlığı IBM Ana Bilgisayar , RS600 ve yazıcıları için Ankara-Eskişehir-Kayseri olmak üzere , SGK - Ankara  , TÜRKSAT, EGM Ankara ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı-Ankara iki yıl süresince Teknik Destek vermiştir.

2016-2017 ve 2018-2019 yılları olarak devam eden Birleşik Fon Bankası - İstanbul  IBM Ana Bilgisayarları , AS400 leri , RS6000 ve HDS Disklerinin Servis ve Bakım işlerini yürütmekteyiz. Bu süre içerisinde , tüm sistemlerin yer değişikliği başarıyla tamamlanmıştır.

Özetle , şirket sloganımız , "Çözüm ortağınız istim olsun , İçiniz de işiniz de rahat olsun"

 

home-4

Sonraki adımlar...